Aşağıdaki Butona Tıklayarak Güncel Adrese Erişebilirsiniz

Odeonbet Giriş


Odeonbet Yılbaşı Vespa Motor Kampanyası

Odeonbet’te Vespa Çılgınlığı.

Bonus kralı Odeonbet sitesi yine çıldırdı. Sürekli yaptığı süpriz kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek üyelerini ve rakiplerini çıldırtmaya devam ediyor. 2017 yılının son saniyesine kadar en çok miktarda kombine kupon yapan üye PRIMAVERA 150cc ABS E4 VESPA’yı kazanabilecek. Bu da yetmezmiş gibi en çok miktarda kupon yapan 2. üyeye 2000€; 3. üyeye de 1500€ nakit ödülü çevrim şartsız anında hesaba aktaracak. Bu kampanyaya çılgınlık denmez de ne denir?

1943’den Gününümüze Vespa, 2003’den Günümüze #OdeonVespa
Yılbaşına özel Vespa Motor Kazanma Şansı

Hemen Katılmak için tıklayın! 

13.12.2017 tarihinden itibaren geçerli olan bu kampanya 31.12.2017 saat 00:00’a kadar devam edecek. Yarışmaya katılmak isteyen tüm üyelerimiz öncelikle  Odeonbet sitesinden yılbaşı vespa promosyonu sayfasını açarak hemen katıl butonuna basması ve katılım formunu doldurması gerekir. Formu doldurmayan üyeler yarışma dışında kalacaktır. Kısacası kampanyaya katlım için  para yatırma şartı bulunmamaktadır. Hesabınızda olan parayla da kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya sadece kombine kuponlar için geçerlidir. Kombinenin en az 2 maç olması ve bu 2 maçtan en az bir tanesinin oranı da 2.00 olması yeterli olacaktır. Bu şekilde oluşturulan bütün kombine kuponların toplam miktarı da sizi büyük yarışın içinde tutacaktır. Yarışma yılbaşı sayfasında her gün güncellenecektir. Böylece kaçıncı sırada olduğunuzu her gün takip edebileceksiniz. Dolayısıyla ilk 3 sıraya girebilmek için de ne kadar kupon yapmanız gerektiğini hesaplayabileceksiniz. Çok fazla ilgi gören çılgın yarışmanın son dakikaya kadar büyük bir heyecanla devam etmesi bekleniyor.

Spor bahislerinde geçerli olan kombine kupon yarışmasında son saniyelerde sıralamanın değişebileceği göz önünde bulundurularak ikinci ve üçüncü olan üyelerede teselli verilmesi Odeonbet sitesinin ne kadar önemli ve üyelerine değer veren bir site olduğunu fazlasıyla gösteriyor. Gördüklerine inanamayanlar için yeniden tekrarlayacak olursak bu yarışmada birinci olan üyeye PRIMAVERA 150cc ABS E4 VESPA motor, ikinci olan üyeye 2000€, üçüncüü olan üyeye de 1500€ ödül verilecektir. Hem de bu para ödülleri nakit ve çevrim şartsız anında Odeonbet hesabınıza geçecektir.

Yılların tecrübesi ve kalitesiyle piyasayı alt üst etmeye devam eden Odeonbet sitesine halen üye değilseniz, geç kalmış sayılmazsınız. www.odeonbet137.com adresine giriş yaparak anında üye olabilr ve oyunlarınızı güvenle oynayabilirsiniz. Oyunlarınızı oynarken yılbaşı promosyonu gibi süpriz yarışmalara da katılarak daha çok eğlenebilirsiniz. Son tarih 31.12.2017 saat 00:00’a kadar unutmayın!

Bol şanslar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir